خوش آمدید

موسسه MIE تحت نظر مستقیم دکتر امیر محمد ملکپور کار آفرین و استاد موفق ایرانی است که تکنینک نوین و بی نظیر آموزش زبان انگلیسی در کوتاه ترین زمان ممکن را پایه گذاری نمودند. ایشان که با ۴ زبان دنیا آشنایی داشته با الهام از دوران تحصیلی که در انگلیس داشته اند سیستم فوق فشرده زبان انگلیسی را پایه گذاری نموده اند و در حال حاضر و تقریبا هر ماه ۱۵ روز در ایران حضور داشته و بر اجرای کلاسهای آموزشی نظارت دارند.مدارک زبان ایشان و نمرات شگفت آور دانشجویان این متد در امتحان IELTS در گالری وب سایت ما گواه این ادعا می باشد که این سیستم روشی عادی نمیباشد. سیستم زبان و آموزش آقای دکتر ملک پور هر سال به روز شد ه و مفید اشخاصی است که به دنبال امکان صحبت به زبان انگلیسی با لهجه ای انگلیسی هستند .ما هر دو لهجه آمریکایی و انگلیس را آموزش میدهیم و اخذ بهترین نمره زبان در امتحان IELTS را تضمین می نماییم .این دوره ها دارای گارانتی واقعی است و دانشجویان برتر ما در موسسه به تدریس دعوت میگردند.

 • Main Waiting Room of MIE
 • Consultants of MIE
 • MIE's Placement Room
 • Multimedia Class
 • Management Room
دوره آموزش انگلیسی

دوره آموزش انگلیسی

با دوره زبان انگلیسی ما آشنا شوید. دوره فشرده زبان انگلیسی در موسسه ما، شما را از سطح پایه ای زبان انگلیسی به سطح پیشرفته ای از مهارت های چهارگانه زبان می رساند
Read More
دوره آموزش آلمانی

دوره آموزش آلمانی

پس از سال ها تجربه در آموزش زبان انگلیسی، اکنون با همکاری مدرسین باتجربه زبان آلمانی، دوره های آموزش زبان آلمانی را نیز با کیفیتی بالا برای علاقه مندان به زبان آلمانی ارائه می کنیم.
Read More
دانلودها

دانلودها

در این قسمت می توانید مطالب آموزشی مفید برای آموزش زبان از قبیل داستان کوتاه، نمونه امتحانات و برنامه دوره های فشرده زبان ما را دانلود نمایید.
Read More
پنل دانشجویان

پنل دانشجویان

پنل آنلاین دانشجویان این امکان را به آن ها می دهد تا به آسانی در کلاس ها ثبت نام کنند، برنامه هفتگی خود را بررسی نمایند و یا از نمرات خود آگاه شوند.
Read More

دانلود داستان های کوتاه به زبان انگلیسی (short story)

Dr.Zhivago

A Black Affair

 A Blackjack Bargainer

A Cosmopolite in a Cafe

 A Dark Brown Dog

 A Love Passage

 A Love-Knot

 A Woman’s Kingdom

 An Occurance at Owl Creek Bridge

Bartleby the Scrivener

Betrothed

 Choice Spirits

 In Exile

Manners Makyth Man

Matrimonial Openings

 My Kinsman, Major Molineux

My Life

 On the Gull’s Road

Peasants

 Regret

Scarlet Stockings

 Split Cherry Tree

 Stepping Backwards

The Bishop

 The Cask of Amontillado

the darling

 The Dreamer

 The Eclipse

The Gift of the Magi

The Imp of the Perverse

The Kiss

 The Legend of Sleepy Hollow

The Luck of Roaring Camp

The Minister’s Black Veil

The Monkey’s Paw

 The Murder

The Nest Egg

The New Villa

 The Pimienta Pancakes

 The Private History of a Campaign That Failed

 The Purloined Letter

 The Ransom of Red chief

 The Rocking Horse Winner

 The Romance of a Busy Broker

 The Tell-Tale Heart

 To Build a Fire

 Transients in Arcadia

 Vanka

 Young Goodman Brown

آموزش فشرده مکالمه زبان انگلیسی در موسسه برگزیدگان ملک پور

آموزش فشرده مکالمه زبان انگلیسی در موسسه برگزیدگان ملک پور MIE

بسیاری از افرادی که قصد یادگیری زبان انگلیسی را دارند مدتی بعد از شروع فرایند یادگیری با مانع بزرگی مواجه میشوند و پس از صرف وقت و هزینه به این نتیجه کاملا اشتباه میرسند که یادگیری زبان انگلیسی بنا به دلایلی از قبیل بالا بودن سن زبان آموز و یا نداشتن استعداد کافی برای آنان امری غیر ممکن است. این مسئله بیشتر در حوزه یادگیری مکالمه زبان انگلیسی مشهود است، زیرا این مهارت در مقایسه با مهارت های دیگر(خواندن،نوشتن،گوش دادن) کاربردی تر بوده و زبان آموز علاوه بر داشتن اطلاعات نیاز دارد بدون داشتن زمان زیاد برای فکر کردن از این اطلاعات استفاده کرده و آنها را به زبان بیاورد.

موسسه برگزیدگان ملک پور MIE متد نوین و کاربردی برای مکالمه زبان انگلیسی ارایه میکند. در این متد علاوه بر یادگیری دستور زبان، اصطلاحات و کلمات کلیدی، این موارد از طریق پرسش و پاسخ مکرر زبان اموزان از یکدیگر و پاسخ دادن به سوال های اساتید موسسه برگزیدگان ملک پور MIE که با متناسب با سطح آنان میباشد برای زبان اموزان ملموس تر میشود. علاوه بر این هر جلسه استاد یک موضوع از مباحث مختلف و متناسب با سطح زبان اموزان انتخاب میکند و از انها میخواهد تا در جلسه آتی هر کدام به مدت چند دقیقه درباره آن موضوع صحبت کنند.

در این متد آموزش فشرده مکالمه زبان انگلیسی که چندین تکنیک دیگر را نیز شامل میشود بیشتر وقت کلاس بر روی صحبت کردن زبان اموزان متمرکز میشود و از این طریق آنها به جای اینکه بیشتر وقت کلاس را صرف گوش دادن به استاد و یادگیری به صورت تئورى و غیر فعال کنند، زبان را به صورت کاربردی یاد میگیرند.

دوره های SIC در MIE

تفاوت روش های سنتی و مدرن یادگیری زبان انگلیسی و دلیل برتری دوره SIC در موسسه MIE

یادگیری زبان انگلیسی در دهه اخیر با توجه به جهانی شدن تجارت و مناسبات بین اشخاص، شرکت ها و حتی کشورها، به یکی از ضروری ترین نیازها تبدیل شده است و همین امر موجب اختصاص زمان و هزینه زیادی برای رسیدن به یک روش موثر و کارآمد و در عین حال سریع شده است. در این بین تعدادی از این روش ها به خاطر سادگی در تدریس به محبوبیت بیشتری بین موسسات آموزش زبان دست پیدا کردند اما با گذر زمان و انجام تحقیقات گسترده و حرفه ای تر مشخص شد که نواقصی بعضا بنیادی در این متدها نهفته است که عدم موفقیت چشمگیر آنها را توضیح می دهد.

برخی از مهمترین این نواقص عبارتند از:

 1. تاکید بیش از حد روی دستور زبان یا به اصطلاح گرامر بدون در نظرگرفتن کاربرد آن در زندگی روزمره
 2. شروع نادرست آموزش از مهارت صحبت کردن یا به اصطلاح speaking
 3. استفاده از روش های کهنه و ناکارآمد در آموزش لغات یا vocabulary
 4. نادیده گرفتن عمده مهارت شنیداری یا listening
 5. نادیده گرفتن عمده و در بعضی موارد کامل مهارت خواندن یا reading
 6. نادیده گرفتن کامل مهارت نوشتن یا writing
 7. نادیده گرفتن و یا آموزش نادرست لهجه

و موارد یاد دیگری که کار آموزش زبان انگلیسی و یا دیگر زبان ها با مشکل جدی روبرو میکند.

 جدیدترین و موثرترین روش آموزش زبان انگلیسی در ایران فقط در MIE

ما در MIE با بهره گیری از آخرین متدهای آموزش زبان اروپا به خصوص انگلستان و به روز نگه داشتن این روش ها از طریق ارتباط تنگاتنگ با این موسسات و مراکز توانستیم که مبدع و تنها صاحب امتیاز متد SIC (Super Intensive Course) باشیم و مفتخریم به اینکه توانسته ایم با به کارگیری دانش روز دنیا در امر آموزش زبان تمام کاستی های روش های موجود را برطرف کرده و متدی را در اختیار زبان آموزان گرامی بگذاریم که تفاوت بنیادین با روش های موجود دارد و نتایج به دست آمده توسط شاگردان ما گواه این امر است که این دوره یکی از بی نظیرترین و اثربخش ترین ها در ایران است به طوری که مورد توجه بسیاری از عزیزان که نیاز فوری به اخذ مدرک IELTS و یا مهاجرت را دارند قرار گرفته است.

برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های موسسه تماس بگیرید.

مهاجرت

گروه بزرگ MIE با افتخار اعلام میدارد علاوه بر فعالیتهای آموزشی در زمینه برگزاری کلاس زبان های خارجه و به همراه تجربه بسیار بالا و بی نظیر در این زمینه در سطح کشور، فعالیت گسترده ای را در زمینه امور حقوق بین الملل و امور حقوق داخلی به سرپرستی آقای امیر محمد ملک پور وکیل پایه یک دادگستری در سمت مدیریت موسسه انجام می دهد. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق تجارت بین الملل می باشند و در حال حاضر در حال تحصیل در مقطع دکترا هستند.

 به دلیل تسلط بالای ایشان به امور حقوق بین الملل و تلاش کادر مجرب و زبده موسسه، موفق به اخذ نمایندگی از موسسات آموزشی و حقوقی و دانشگاه ها در کشورهای مختلف شده ایم و بدین سبب راه‌های ارتباطی این موسسه برای ارائه خدمات حقوقی به مراجعه کنندگان گرامی هموارتر شده است و اکنون بعد از گذشت بیش از 5 سال از تجربه کاری این موسسه هم اکنون موسسه حقوقی ملک پور و وب سایت ما یکی از معتبرترین سایت های حقوقی ایران بوده و در نتایج اول موتور جستجوی گوگل برای بسیاری از کلید واژه های حقوقی قرار دارد که باعث شده است روزانه تعداد زیادی بازدید از سایت انجام شود.

برای کسب هر گونه اطلاعات بیشتر می توانید به سایت www.malekpour.ir  و یا www.legalmalekpour.com مراجعه نمایید و لازم به ذکر است که در حال حاضر تنها سایت رسمی موسسه سایت فوق میباشد اشخاص دیگری که ادعا کنند نماینده ما هستند و با ما همکاری دارند به صورت غیرمجاز این کار را انجام می دهند.

آمادگی آزمونهای آلمانی

کلاسهای آمادگی آزمونهای زبان آلمانی در موسسه MIE

کلاسهای آمادگی آزمونهای زبان آلمانی و همچنین استراتژیهای تسلط بر اجزای مختلف آزمونها در تمامی سطوح در موسسه برگزار می گردد. پس از اتمام کلاسهای آمادگی آزمون زبان آموزان محترم جهت برگزاری آزمونهای انستیتو گوته معرفی می گردند.

تمامی آزمونهای زبان آلمانی چهار توانایی اصلی تسلط بر زبان را در بر دارند. این توانایی ها که به زبان انگلیسی با اصطلاح Skill  و در زبان آلمانی با اصطلاح Tätigkeit بیان می گردند شامل توانایی در درک مفهوم متون، توانایی در گوش کردن، توانایی در نوشتن و توانایی در صحبت کردن می باشد. هر کدام از بخشهای نامبرده در آزمونهای زبان آلمانی با استانداردهای خاصی مورد استفاده قرار می گیرند. کسب توانایی نسبت به این استانداردها و اینکه چگونه در آزمونها باید در چارچوب لازم بر سئوالات غلبه کرد را می توان به بهترین شکل در کلاسهای مزبور فراگرفت.

استفاده از متدهایی همچون Fit für Goethe Zertifikate و یا Mit Erfolg zu Goethe Zertifikaten در اولویت قرار دارد زیرا این کتب توسط انستیتو گوته در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرند.

ثبت نام IELTS

با توجه به تقاضای بسیار بالای دانشجویان و مراجعه کنندگان گرامی مبنی بر ثبت نام آزمون IELTS در کشورهای مختلف دنیا و همچنین محدودیت زمانی برگزاری آزمون فوق در ایران، گروه بزرگ MIE به منظور ارایه خدمات آموزشی بهتر و رفاه حال مراجعه کنندگان، اقدام به ثبت نام این آزمون در کشورهای مختلف می نماید، لذا از شما خواهشمندیم جهت ثبت نام در آزمون فوق و فراهم آوردن مدارک مورد نیاز و همچنین نحوه پرداخت هزینه جهت ثبت نام به مسوول مربوطه در موسسه مراجعه نمایید و یا با شماره تلفن 44950288 تماس حاصل نمایید.

کلاسهای فوق برنامه زبان انگلیسی

کلاس های Movie

این کلاسها در راستای ارتقای سطح  Listening (قدرت شنیداری) و همچنین comprehension (درک مطلب) عزیزان طراحی و ارائه شده اند که استاد در آن به تقویت قدرت و درک مطلب از طریق ارائه کلمات مرتبط با جملات و کلمات بیان شده، تدریس نکات بسیار ریز اما کلیدی تلفظی و همچنین تقویت  skill های دیگر مانند   Speaking یا حتی  در مواردی Writing می پردازد. این کلاس ها با تلفیقی از درس و تفریح می توانند انتخاب خوبی برای یادگیری زبان به خصوص Listening و گذراندن ساعتی مفرح می باشد.

کلاسهایSpeaking , Free Discussion

این کلاسها همانطور که از نامشان نمایان است برای  تقویت توانایی افراد در صحبت کردن و شرکت در مباحثات  و حتی شرکت در مصاحبه IELTS طراحی شده اند و توسط اساتیدی مجرب و با در نظر گرفتن جزیی ترین نکات مانند Accent و گرامر برگزار میگردد به طوری که در پایان این دوره ها تغییری شگرف و محسوس در اعتماد به نفس و سطح Speaking خود احساس خواهید کرد.

کلاس های word on the street

این کلاسها که تلفیقی از آن چه در کلاس هایmovie  گفته شد و آموزش بسیار سطح بالایی از grammar ,vocabulary انگلیسی توسط متخصصین زبان شناسی است توانسته است که نظر بسیاری از عزیزانی که به دنبال یادگیری زبان اما با ریتم آهسته تر و بصری تر هستند جلب کند. متد بسیار نوآورانه و کارآمد این کلاس ها موجب شده است که از لحاظ محبوبیت در صدر جدول کلاس های MIE قرار گیرند.

خوش آمدید

به وب سایت جدید موسسه MIE خوش آمدید